Beschrijving

Luxe en karakteristiek wonen in een historisch pand aan de rand van het centrum van Arnhem - welkom aan de Spijkerstraat 253.

Deze prachtige bovenwoning, verdeeld over twee verdiepingen plus een zolder, ademt ruimte en comfort, met een woonoppervlak van maar liefst 130m! In 2025 heeft het appartement een totale renovatie ondergaan. Het resultaat? Een heerlijke combinatie van duurzaamheid en luxe, maar toch met een authentiek karakter. Hierbij valt te denken aan hoge plafonds, glas in lood ramen en volledige pvc-vloer in Hongaarse punt met vloerverwarming. 

Daarnaast zijn beide woonlagen uitgerust met airconditioning, zijn zowel de keuken, als badkamer afgewerkt met hoogwaardig materiaal en is de volledige installatietechniek vernieuwd. 

Wonen in de Spijkerbuurt betekent dat alles wat Arnhem te bieden heeft op loopafstand ligt. Van gezellige lunchplekken tot hippe koffiezaakjes en van Station Velperpoort tot het bruisende stadscentrum. Een perfecte locatie dus!

Indeling

Entree op de begane grond via hal met trapopgang.

1e verdieping:
Overloop met keurig toilet v.v. fontein. Royale eetkamer met aansluitend de keuken, welke is uitgerust met diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, combi oven, koel-vriescombinatie en 4-pits inductiekookplaat met geïntrigeerde afzuiging (Bora). De gezellig woonkamer beschikt over airconditioning en biedt via openslaande deuren toegang tot het balkon. 

2e verdieping:
Overloop met aparte kast v.v. wasmachine aansluiting. Luxe en zeer ruime badkamer met inloopdouche, wastafel, tweede toilet en mechanische ventilatie. Drie volwaardige slaapkamers waarvan er twee uitgerust met airconditioning. Via de kleinste kamer biedt een vlizotrap toegang tot…. 

3e verdieping:
Ruime opbergzolder met cv-opstelling.

Bijzonderheden

Algemene informatie:
-	Bouwjaar 1873;
-	Woonoppervlakte 130m2;
-	Gebouw gebonden buitenruimte 5m2;
-	Inhoud 394m3;
-	Energielabel A.

Bijzonderheden:
-	Gemeentelijk monument;
-	Volledig gerenoveerd in 2025;
-	Volledig geïsoleerd;
-	Vloerverwarming op alle woonlagen (op badkamer na);
-	Airconditioning aanwezig (3x);
-	Authentieke details (hoge plafonds, glas in lood etc.);
-	Gelegen in de bruisende Spijkerbuurt;
-	Er zal een ‘As is, where is’ clausule, alsmede een ‘niet zelf bewoond clausule’ opgenomen worden.

Kenmerken